Cennik:

01.02.2018 – 28.02.2018 : 129zł,
01.03.2018 – 31.03.2018 : 149zł,
01.04.2018 – 15.04.2018 : 169zł,
W dniu zawodów : 189zł.
Fala Zniszczenia ( Elite ) : +10zł do ceny.
Zniżka drużynowa 10%. Drużyna to minimum 5 osób, które najpierw należy zgłaszać na adres e-mail info@destroyerrace.pl

 




NazwiskoImięDrużynaFalaPAY
Czarnecki Marcin OCRA Poland 10:00 nie
Dargacz Dominik Mad Runners Wałbrzych 09:30 nie
Derlacz Grzegorz Niepokonani 10:00 tak
Derlacz Klementyna Niepokonani 10:00 tak
Dul Dariusz Mad Runners Wałbrzych 09:30 nie
Dwojak Sara Mad Runners Wałbrzych 09:30 nie
Erens Aneta Mad Runners Wałbrzych 09:30 nie
Fidei Oliwia AbyDoMety 09:30 nie
Filipkowska Aldona 09:30 nie
Filipkowski Olaf 09:30 nie
Jamro Dariusz AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCH 09:00 Fala Zniszczenia nie
Janiak Tomasz Twardziele Team Bogatynia 09:00 Fala Zniszczenia tak
Jukowski Jarek Twardziele Team Bogatynia 09:00 Fala Zniszczenia tak
Kałkowska Karolina Dirty Sparrows 09:45 tak
Kicka Andrzej Semper parati 09:00 Fala Zniszczenia nie
Kryszak Kazimierz Mad Runners Wałbrzych 09:30 nie
Lawryk Jarosław 10:00 tak
Łącki Łukasz Hardcorowe Wychylylybymy 09:30 nie
Łaptuch Grzegorz Twardziele Team Bogatynia 09:00 Fala Zniszczenia tak
Łukasiewicz Katarzyna OLAWS ZŁOTORYJA 10:00 tak
Majdanik Arkadiusz Twardziele Team Bogatynia 09:00 Fala Zniszczenia tak
Michalak Michał Mad Runners Wałbrzych 09:30 nie
Oniszczuk Bartosz Twardziele Team Bogatynia 09:00 Fala Zniszczenia tak
Padula Trojanowska Aleksandra Twardziele Team Bogatynia 09:00 Fala Zniszczenia nie
Paplicka Katarzyna Dzikie Dziki Gorzów 09:00 Fala Zniszczenia nie
Paplicki Michał Dzikie Dziki Gorzów 09:00 Fala Zniszczenia nie
Paprocka Sylwia Twardziele Team Bogatynia 09:00 Fala Zniszczenia tak
Pastuszka Paweł Aby do mety 10:15 nie
Pleskaczewicz Aleksandra Pędzimy przez Wieś 10:00 nie
Pomietło Aleksander Semper parati 09:00 Fala Zniszczenia nie
Rudy Rafał AbyDoMety 09:30 tak
Ruszczyńska Ewa Pędzimy przez Wieś 10:00 nie
Ruszczyński Przemysław Pędzimy przez Wieś 10:00 nie
Sobala Błażej Aby do mety 09:30 nie
Szczepański Grzegorz Mad Runners Wałbrzych 09:30 nie
Szymański Bartosz xRunners 09:00 Fala Zniszczenia nie
Terlecka Katarzyna Aby do mety 09:30 nie
Tomkiewicz Bartosz Xrunners 09:00 Fala Zniszczenia nie
Wolff Elżbieta 10:15 tak
Zębala Kamil Aby do mety 09:30 tak
Zieleniecki Miroslaw Twardziele Team Bogatynia 09:00 Fala Zniszczenia tak
Ziemniak Marcin SRTG Wałbrzych 10:00 nie